'; ?> Portfolio - Serw.NET - Oprogramowanie dedykowane | Sieci strukturalne | Obsługa informatyczna
Portfolio (wybrane realizacje)

Stystem Interster eXpert
Nazwa systemu: Interster eXpert
Krótki opis: System służy do zarządzania zamówieniami oraz umożliwia rozliczenia z klientami. Pozwala również zaplanować pracę i uzyskać wiele danych statystycznych.
Firma: Interster Yachting Sp. z o.o.
Technologie: PHP 5, MySQL 5, JavaScript, CSS 2
 
Stystem BAUWANEK
Nazwa systemu: BAUWANEK
Krótki opis: System służy do zarządzania maszynami budowlanymi w ramach sieci wypożyczalni. Ta aplikacja posiada unikalny moduł kalendarza, który w prosty i czytelny sposób odzwierciedla zasoby i zadania firmy. Głównymi elementami systemu są moduły: Umowy/Rezerwacje, Serwis, Baza klientów, Baza maszyn. System jest stale rozbudowywany o nowe funkcjonalności.
Firma: BIS Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Technologie: PHP 5, MySQL 5, AJAX, JavaScript, CSS 2
Wersja DEMO: DEMO: http://bauwanek.gdi.pl
 
Stystem GASTEL
Nazwa systemu: Gastel System
Krótki opis: System służy do pomocy w zarządzaniu parkiem żurawii samojezdnych i wieżowych jednej z największych firm tej branży w Polsce. System posiada wiele udogodnień dla użytkowników i jest stale rozbudowywany.
Firma: Gastel Sp. z o.o. (HERKULES)
Technologie: PHP, MySQL, JavaScript, CSS
 
Calineczka
Nazwa systemu: Calineczka
Krótki opis: System służy do generowania Deklaracji Skróconych do ogólnopolskiego celnego systemu Celina. Został przystosowany głownie do obsługi transportu morskiego.
Firma: Baltic Container Lines Sp. z o.o.
Technologie: PHP, MySQL, XML, JavaScript, CSS

Pozostali klienci:
Grupa Lotos Grupa Lotos S.A.
http://lotos.pl
Wykonana praca: System Zlecania i Archiwizacji Prac (SZAP) - oprogramowanie dedykowane stworzone na potrzeby Grupy Lotos (m.in. Lotos Serwis). Aplikacja stworzona została na potrzeby utrzymania ruchu wewnątrz zakładu bezpośrednio przed wprowadzeniem systemu SAP.
 
SWPS Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
http://www.swps.edu.pl
Wykonana praca:
Projekt i stworzenie sieci strukturalnej w budynku oddziału w Sopocie. Sieć obejmuje swoim zasięgiem 4 poziomy budynku - między piętrami wykonane zostały połączenia światłowodowe o wysokiej przepustowości. Nasza firma dokonała również przebudowy części sieci elektrycznej w szkole oraz dostarczyła komputery do budowy 2 pracowni komputerowych.
 
Kone Cranes KONECRANES Sp. z o.o.
http://www.konecranes.pl
Wykonana praca:
Projekt i stworzenie sieci strukturalnej w budynku polskiego oddziału w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej. Cała sieć tworzona jest w kat. 6 i przystosowana do pracy z minimalną przepustowością 1 Gb/s. Wykorzystano osprzęt sieciowy Hewlett-Packard ProCurve.
 
Fin Skog Geomatics International Fin Skog Geomatics International Sp. z o.o.
http://www.finskog.com.pl
Wykonana praca:
Projekt i stworzenie sieci strukturalnej w budynku oddziału w Gdyni. Realizacja obejmowała również budowę sieci elektrycznej w budynku. Sieć wykonana była w wysokim standardzie i ze względu na specyfikę firmy dostosowana do przyjęcia dużego obciążenia.
 
CENTROMOR Centromor S.A.
http://www.centromor.com.pl
Wykonana praca:
Instalacja i konfiguracja "przezroczystego" router'a z filtrem danych opartego na systemie op. LINUX oraz zabezpieczonych serwerów pocztowych i http. Obsługa informatyczna, dostawa sprzętu komputerowego i biurowego.
i wielu innych...

Portfolio  |  O Firmie  |  Oferta  |  Kontakt
Serw.NET Oprogramowanie dedykowane
logo góra prawa

koperta SPRAWDŹ POCZTE
Tutaj możesz sprawdzić swoją pocztę na naszym serwerze
Certyfikowany Partner SIECI T2


planetka