'; ?> Oprogramowanie dedykowane - Serw.NET
logo góra lewa
Oferta - oprogramowanie dedykowane dla firm

Tworzymy oprogramowanie na miarę Waszej firmy. Wykorzystując najnowsze technologie w programowaniu, opracowujemy systemy dopasowane do wymagań stawianych przez naszych Klientów. Posiadamy -letnie doświadczenie w tej branży i wiele błędów potrafimy wyeliminować na poziomie projektowania. Najwyższa jakość za rozsądną cenę.

Oferta
Zaproś nas do swojej firmy lub odwiedź nasze biuro. To nic nie kosztuje. Przeprowadzimy prezentację dotychczas stworzonych systemów i zaproponujemy rozwiązania najlepsze dla Waszej firmy.

Oczekiwanie
Mają Państwo czas na rozważenie wszystkich "za" i "przeciw", i porównanie naszej oferty z ofertami innych firm. Zdarza się, że koszt wykonania przez nas systemu nie wydaje się tak konkurencyjny. Warto jednak przyjrzeć się szczegółowo dodatkowym kosztom związanym z uruchomieniem nowej aplikacji w Państwa firmie. Zmiana serwera, modernizacja sieci, wymiana komputerów i systemów operacyjnych, wymogi instalacji dodatkowego oprogramowania, za które musi zapłacić klient - tak jest u innych. W przypadku naszej firmy te koszta niwelują się do zera.

Wymagania
Jeżeli w Waszej firmie istnieje sieć komputerowa i serwer, to w większości wypadków nasze oprogramowanie będzie działało bez dodatkowych zmian strukturalnych. Dzieki wykorzystywanym przez nas technologiom, program będzie pracował zarówno na serwerze Linux,, jak i Microsoft Windows. Jeżeli istnieje konieczność zainstalowania bazy danych, proponujemy darmowe silniki SQL takie jak PostgreSQL, MySQL lub SQLite. Oferujemy również systemy rozproszone skupiające dane na serwerach naszej firmy.

Technologia
Java, PHP, JavaScript, Flash to technologie wystarczające do stworzenia idealnego programu. Aby go uruchomić wystarczy przeglądarka internetowa, więc kolejny dodatkowy koszt wynosi zero złotych. PŁACISZ TYLKO RAZ za aplikację serwerową, a nie za każde stanowisko komputerowe, więc wraz z rozwojem Państwa firmy nie wzrastają koszty pracy systemu.

Dodatkowe moduły
Jeżeli w przyszłości zaistnieje potrzeba rozbudowania systemu o dodatkowy moduł, wykonamy go niezwłocznie za cenę proporcjonalną do ceny wykonanych już części aplikacji.

Inne programy
Jeżeli posiadają już Państwo inne programy i chcecie, aby nadal funkcjonowały w Waszej firmie, dołożymy wszelkich starań, aby nowy system z nimi współpracował. Wszelkie dane, które do tej pory zostały zgromadzone, przeniesiemy do nowej aplikacji nieodpłatnie.

Wybór należy do Was...

Portfolio  |  O Firmie  |  Oferta  |  Kontakt
Serw.NET Oprogramowanie dedykowane
logo góra prawa

koperta SPRAWDŹ POCZTE
Tutaj możesz sprawdzić swoją pocztę na naszym serwerze
Certyfikowany Partner SIECI T2


planetka